Datum: 21-10-2017

Bezig met laden...
print dit pagina
Medewerkers

Bekijk alle medewerkers bij ons op school via onderstaand overzicht. 
Deze is gesorteerd op achternaam, zodat je iedereen gemakkelijk kunt terugvinden.  

 A  l  B  l  C  l  D  l  E  l   F  l  G  l  H  l  I  l  J  l  K  l  L  l  M  l  N  l  O  l  P  l  Q  l  R  l  S  l  T  l  U  l  V  l  W  l  X  l  Y  l  Z


S

 foto   naam  afkorting   functie  e-mailadres
 meneer D. Sangiao Reyes  (Dani)   DSA   docent    dsangiaoreyes@munnikenheidecollege.nl  
schendel2  mevrouw P.J. van Schendel  ESC  docent 

 leerling coördinator in  Rucphen 
 evanschendel@munnikenheidecollege.nl 
schepman  mevrouw T.C. Schepman  TSC  docent  tschepman@munnikenheidecollege.nl 
 meneer J.C.J.F.M. van Schilt  JSC  docent   jvanschilt@munnikenheidecollege.nl 
schnabel  meneer R. Schnabel  RSC  docent  rschnabel@munnikenheidecollege.nl 
schoenmakers  mevrouw I.C.A.J.M.
 Schoenmakers 
 ISC  kernteamleider  ischoenmakers@munnikenheidecollege.nl 
 mevrouw W.M. Scholtens  WSC  directielid  wscholtens@munnikenheidecollege.nl 
schrauwen  meneer C.P.M. Schrauwen  KSC  docent 

 examensecretaris

 applicatiebeheerder
 
 ict-coördinator
 kschrauwen@munnikenheidecollege.nl 
sips  mevrouw M. Sips  MSI  docent 

 ondersteuningscoördinator
 msips@munnikenheidecollege.nl 
 meneer T.P.W.M. Smienk  TSM  docent   tsmienk@munnikenheidecollege.nl 
 meneer G.G.H. Smits  GSM  docent   gsmits@munnikenheidecollege.nl 
 meneer J.A.M. van Staaij  JST  kernteamleider  jvanstaaij@munnikenheidecollege.nl 
 mevrouw F.L. Stokla  FSA  docent  fstokla@munnikenheidecollege.nl 
 mevrouw Y.P. van Straaten  YST  medewerker mediatheek  yvanstraaten@munnikenheidecollege.nl 
 meneer F.H. Sturris  FST  docent   fsturris@munnikenheidecollege.nl 
m  mevrouw M.G.B. Stuyver  MSR  docent   mstuyver@munnikenheidecollege.nl 
swieten  mevrouw S. van Swieten  SSW  docent   svanswieten@munnikenheidecollege.nl 
sidebar_logo
Zoek formulier
Luister met BrowseAloud